Co ciekawego w telewizji

Co ciekawego w telewizji

Sty 15

Czy w telewizji obecnie naprawdę nic nie ma, czy po prostu ciężko jest wyłowić ciekawe programy? Warto być na bieżąco ze stacjami, które odpowiadają naszym zainteresowaniom i w których z pewnością znajdziemy coś dla siebie. Wersja telewizyjna Elena jest w ten sam sposób, ale książka zajmuje stereotyp odrobinę dalej, czyniąc ją Southern dziewczynę. Elena Gilbert jest rzeczywiście bezsensowne ice princess Scarlett O’Hara (który był rzeczywiście bardzo inteligentny, ale grał głupi, żeby przyciągnąć chłopców) udawał się. W porównaniu do Eleny, Scarlett jest Jimmy Carter-owskiej humanitarnej. Wiele hałasu o poczyniono bezradny, autodestrukcyjne zachowania Bella Swan w serii Zmierzch Stephenie Meyer, ale Elena mógł nosić koronę tak łatwo.

Nie jest styl pisania Lisa Jane Smith to jeden szczególnie literackim. Ona może być wybaczone za to, być może, dlatego, że pisze dla młodego widza dorosłego. Łatwa przewiewna, moda-mag ton książki jest źle dostosowane do swojego ciemnego materiału przedmiotu. To jak Elena pomyłkę spadł okładce Teen Vogue i do powieści pulp horror. Dla czytelników z bardziej wyrafinowanych smaków, to będzie trudno zrobić.

Mimo to, jest coś intrygujące o fabule, która utrzymuje mnie od chcąc zrezygnować z tej całej serii. Jasne, Elena jest niemy, a Damon na papierze jest tak odrażający jak on jest w telewizji.Bicie serca tej serii o wampirach, jak na ironię, jest Stefan. Podobnie jak Edward Cullen, że jest wampirem „wegetariański”, wolał polować na zwierzęta, a nie ludzi. W przeciwieństwie do Edwarda, on sprawia, że ??od czasu do czasu poślizgu. Ma wszystko Byronic, torturowani mojo Edwarda bez nieszczęśliwych, stalker-owski tendencji Edwarda. On jest złym chłopcem, ale tu nie chodzi o to, czy dziewczyna ze złotym sercu może go uratować, ale czy on może uratować dziewczynę z sercem nic.

– autor artykułu