Czy warto słuchać audiobooki

Czy warto słuchać audiobooki

Sty 23

Audiobooki mogą nam pomóc podczas ćwiczeń fizycznych, są wspaniałym urozmaiceniem podczas rozrywki i pracy. Audiobooki pozwalają naszym oczom odpocząć. To jest mój osobisty przegląd audio książki Twilight. Moja córka, która ma dwanaście lat, jest wielką fanką Zmierzchu i rozpaczliwie chciał mnie czytać książki Twilight.

Zwykle nie jest to rodzaj książki Chciałbym osobiście czytać, ale chciałem podzielić się tym doświadczeniem z moją córką, a potajemnie dość ciekawy, aby dowiedzieć się, co tak angażowanie o książce.

Rozwiązaniem, wymyśliłem, żeby kupić wersję audio książki. To pozwoliło mi przekonać się, co książka była wszystkim chodzi, bez konieczności usiąść i znaleźć czas, aby rzeczywiście przeczytać samą książkę. Przed tym, ja nigdy nie słuchałem audio książki, więc nie wiedziałem, czego się spodziewać.

Opowiedziana wersja Twilight pochodzi od jedenastu płyt i jest prawie trzynaście godzin w długości. Jest całkowicie unabridged: oznacza to, że każde słowo, które jest drukowane w książce jest rzeczywiście używany przez narratora i żadne słowa nie są pominięte.

Historia jest opowiedziana przez Ilyana Kadushin. Ilyana to profesjonalny narrator, który zapraszamy na naszą stronę internetową uczynił różne głos lektora zarówno dla telewizji i radia.
– autor artykułu