Najlepsze filmy dla młodzieży

Najlepsze filmy dla młodzieży

Sty 17

Od lat Gwiezdne wojny czy Harry Potter cieszą się popularnością wśród młodzieży. Przed telewizorami zbierają się kolejne pokolenia, które są ciekawe losów sympatycznych bohaterów. Drugi w serii 39 wskazówek, ten jest o Amy i Dan dla których podjęcie właściwej decyzji jest uzyskanie jak krew z kamienia. Mają stawić czoła śmiertelnie Nieszpory, który będzie albo grać spustoszenie na świecie, jeśli nie zatrzymał ani wyrwać ukryte tunele prowadzące do Timbuktu od nich.

Angel Fire (przez L. A. Weatherly)

Książka , w których działania i przygody są wyrzucane razem dla nastolatków młodych dorosłych. Willow i jej kochanek są zdeterminowani, aby zabić Kościół Aniołów, ale istnieją przeszkody, jak Willow jest tylko pół-aniołem. Wkrótce dowiaduje się zakochała się w innym przystojnym nieznajomym.

Heroes of Olympus: Syn Neptuna (Rick Riordan)

W ramach kontynuacji ostatniej sagi Heroes of Olympus: Zagubiony Heros, ta książka dla młodzieży jest odpowiedź na pytania, które zostały pozostawione zgadywania ostatni raz. Percy Jackson wraca i jest na dążeniu do rzymskiego obozu pół-krwi. Co się potem dzieje? Pobierz ten thriller i rozpocząć czytanie.

Gra o Tron: Pieśń lodu i ognia (George R.R.Martin)

– autor artykułu