billy talent jaki rodzaj muzyki

billy talent jaki rodzaj muzyki

Lis 12

billy talent jaki rodzaj muzyki

Poniżej znajduje się lista najważniejszych elementów kultury (dostosowany i edytowane z realizacji Consulting przez Dana Gaines Robinson i James C. Robinson). Podczas przeglądania każdego z 10 elementów, ocenić, co aktualnie robią i co można zrobić, aby wzmocnić elementy swojej kultury. Pamiętaj, że są to elementy, które zaprosić najlepszych kandydatów do organizacji …usługi bhp kraków silniejsze składniki, tym więcej można uzyskać zauważony. Im bardziej są zauważane, tym więcej kandydatów zastosowania oraz większy wybór i możliwość zatrudnić odpowiedniego pracownika. Gdy pracownicy są zatrudnieni, kultura ma wielką zdolność zatrzymywania pracowników.

Każdy komponent nie ma kultury, ale łącznie, wszystkie prace, aby stworzyć udany i atrakcyjny kulturę. Jak oceniasz z tych 10 elementów kultury?

Nacisk na organizację:

1.Clearly zdefiniowana wizja i misja, wspierany przez cele i zadania

2.Clearly określone standardy i oczekiwania etyczne

Nacisk na pracownika:

Właściwy proces selekcji 3.A talent i uprzedzeń opartych na wolne pracownik

4.A dynamiczna orientacja i proces integracji

5.A sprawiedliwe i osiągalne nagroda oraz proces motywacyjny

6.A sprawiedliwe i powtarzające się przegląd wyników i przetwarzać informacje zwrotne

7.Regular i ponownemu rozwoju umiejętności (edukacja)

rozwój kariery 8.Regular i powracającym i poradnictwo

9.Dynamic planowanie sukcesji i mentoring

10.Inclusive środowisko, które wspiera wolną wymianę pomysłów i własności wydajności.

Poniższa lista przedstawia, co pracownicy chcą w miejscu pracy. Choć nie ma wymogu, że masz wszystkie 10 pozycji, uświadomić sobie, że więcej z nich, że masz, tym bardziej atrakcyjne organizacja staje się potencjalnym i obecnym pracownikom. Rozważmy moc sieci społecznych i komunikacji dzisiejszą wysoką prędkość: im więcej z tych elementów, które istnieją w kulturze, tym więcej pracowników mówić pozytywnie o swojej organizacji.
napisane przez: