billy talent jaki rodzaj muzyki

billy talent jaki rodzaj muzyki

Lis 12

billy talent jaki rodzaj muzyki

Poniżej znajduje się lista najważniejszych elementów kultury (dostosowany i edytowane z realizacji Consulting przez Dana Gaines Robinson i James C. Robinson). Podczas przeglądania każdego z 10 elementów, ocenić, co aktualnie robią i co można zrobić, aby wzmocnić elementy swojej kultury. Pamiętaj, że są to elementy, które zaprosić najlepszych kandydatów do organizacji … silniejsze składniki, tym więcej można uzyskać zauważony. Im bardziej są zauważane, tym więcej kandydatów zastosowania oraz większy wybór i możliwość zatrudnić odpowiedniego pracownika. Gdy pracownicy są zatrudnieni, kultura ma wielką zdolność zatrzymywania pracowników.

Każdy komponent nie ma kultury, ale łącznie, wszystkie prace, aby stworzyć udany i atrakcyjny kulturę. Jak oceniasz z tych 10 elementów kultury?

Nacisk na organizację:

1.Clearly zdefiniowana wizja i misja, wspierany przez cele i zadania

2.Clearly określone standardy i oczekiwania etyczne

Nacisk na pracownika:

Właściwy proces selekcji 3.A talent i uprzedzeń opartych na wolne pracownik

4.A dynamiczna orientacja i proces integracji

5.A sprawiedliwe i osiągalne nagroda oraz proces motywacyjny

6.A sprawiedliwe i powtarzające się przegląd wyników i przetwarzać informacje zwrotne

7.Regular i ponownemu rozwoju umiejętności (edukacja)

rozwój kariery 8.Regular i powracającym i poradnictwo

9.Dynamic planowanie sukcesji i mentoring

10.Inclusive środowisko, które wspiera wolną wymianę pomysłów i własności wydajności.

Poniższa lista przedstawia, co pracownicy chcą w miejscu pracy. Choć nie ma wymogu, że masz wszystkie 10 pozycji, uświadomić sobie, że więcej z nich, że masz, tym bardziej atrakcyjne organizacja staje się potencjalnym i obecnym pracownikom. Rozważmy moc sieci społecznych i komunikacji dzisiejszą wysoką prędkość: im więcej z tych elementów, które istnieją w kulturze, tym więcej pracowników mówić pozytywnie o swojej organizacji.
napisane przez: