jak spedzaja czas wolny dzieci na wsi

jak spedzaja czas wolny dzieci na wsi

Paź 15

jak spedzaja czas wolny dzieci na wsi

Opuszczone miasta

Opuszczone miasta są kolejnym popularnym wyborem podczas robienia wycieczek Las Vegas, z Potosi Ghost Town jest jednym z pierwszych miast duchów w Nevadzie. Początkowo rozstrzygane przez pionierów Mormona, to ich dążenie do samowystarczalności ekonomicznie, które doprowadziły do ??ich wydobycie ołowiu. Około 9000 funtów ołowiu został odzyskany z „Mountain of Lead” 30 mil na południowy zachód od misji w Las Vegas Springs przed trudności wytapiania zmusił pilota kopalni zostać opuszczony w 1857 roku w 1861 roku w Kalifornii zainteresowanych stron ponownie kopalni Potosi, a co teraz nazywa Union Pacific został zbudowany przez obszar w roku 1905. wiele historii zamieszkuje w tych starych miast duchów można odwiedzić podczas wycieczki w Las Vegas.

Secret Garden od Siegfried Roy i Dolphin Habitat

Zabawa wyborem dla entuzjastów zwierząt na trasie Las Vegas, The Secret Garden jest naturalnym siedliskiem, które pozwala szansę przyjrzeć się bliżej rzadkich ras Siegfried i Roy wykorzystują w swoich nocne pokazy. Ujrzeć słynnej Royal White Tigers, Bengal tygrysy, Panthers i irbis, jak i azjatyckich słoni. Tuż obok na Mirage Hotel można oglądać delfiny odgrywają w środowisku, które jest tak blisko, jak można dostać się do naturalnego w środku pustyni. Jeśli zwiedzanie Las Vegas nie obejmuje tych zabytków w planie, można zatrzymać się, aby zobaczyć je w każdym razie, jako wstęp obejmuje obie lokalizacje.

Elvis-A-Rama Muzeum

Ciekaw ogromny hołd jednemu z największych muzycznych gwiazd wszech czasów? Zapoznaj się z Elvis-A-Rama Muzeum na własną Las Vegas Tour i zobacz ponad $ 3 mln warte Elvis pamiątek w ten wyjątkowy hołd umieszczony za Fashion Show Mall. Wśród ważniejszych sztuk w tej kolekcji są 35kt czerwony pierścień gwiazda ruby ??i wiele niestandardowe zaprojektowane hollywoodzkiego filmu stroje nosił.Nawet jego fantastycznych samochodów i łodzi pierwsze narty są na wystawie, wraz z 80 metrowy Elvis-A-Rama mural artysty Roberta Shappy które zostały zauważone jako największego hołd „Króla”.

Z rafy rekina wewnątrz Mandalay Bay Hotel Kasyno, pokazy cyrkowe wewnątrz Circus Circus i tropikalnych ptaków, które mają być widoczne w Tropicana rzadko muszą opuścić swój hotel aby zobaczyć ciekawe zabytki. Ale dla najlepszych w Las Vegas przygody, należy zarezerwować sobie wycieczkę Las Vegas.

napisane przez: