Objawy rzucenia palenia

Objawy rzucenia palenia

Kwi 28

Objawy rzucenia palenia

Obawa przed doświadcza objawów odstawienia związanych z zaprzestaniem palenia tytoniu jest jednym z głównych powodów ludzie nie chcą rzucić palenie. Objawy mogą mieć po rzuceniu palenia może wynosić od wcale lub łagodnego do ciężkiego, ale bez względu na intensywność objawów, są tymczasowe i można przezwyciężyć.

Objawy rzucenia palenia

Jeśli jesteś palaczem, organizm jest uzależniony od nikotyny, a jeśli masz objawy po rzuceniu, to jedno można liczyć. Twoje płuca mogą boleć lub czuć pusty lub ciężkie, lub dowolną kombinację tych trzech. Może wystąpić łagodne do umiarkowanego bólu głowy przez pierwszy tydzień lub dwa po rzuceniu palenia, lub być niespokojny i nerwowy i mają trudności ze snem w nocy. Objawy te zwykle ustępują w ciągu tygodnia lub dwóch po tym, jak rzucić palenie.

Kilka dni po rzuceniu palenia swój układ oddechowy rozpocznie proces czyszczenia dom, że tak powiem. Twój organizm zacznie wydalać gromadzeniu się smoły w płucach, oskrzeli i pęcherzyków płucnych, a najbardziej korzystny sposób, aby pozbyć się go przez kaszel. Może masz kaszel przez okres do sześciu miesięcy. Początkowo kaszel pasuje może być dość drastyczne, ale jest to dobry objaw, ponieważ organizm oczyszcza się i system oddechowy jest powrót do zdrowia i wydajności cieszył przez kogoś, kto nigdy nie wędzone.

Objawy rzucenia palenia

Innym symptomem, który pojawia się na krótko po rzuceniu palenia jest chęć do jedzenia więcej, w wyniku niepożądanego przyrostu masy ciała. Istnieją dwa powody. Po pierwsze, jedzenie smakuje lepiej, bo kiedy już rzucić kubki smakowe i okładziny nosa stracić powłokę smolistych i nikotyny palenia papierosów miejsc na nich, więc zmysły smaku i zapachu poprawić, dzięki czemu można poczuć smak i zapach żywności. Drugim objawem, który może doprowadzić do przybierania na wadze po rzuceniu palenia jest to, że kiedy nie można już korzystać z przyjemności palenia, można zastąpić swoją nowo odkrytą przyjemność w jedzeniu za to z paleniem.

– autor artykułu