Obrazy Rafaela

Obrazy Rafaela

Cze 02

Obrazy Rafaela

Obrazy Rafaela

Obrazy Rafaela

Rafael, Oryginalny tytuł Rafael Santi tak Urbino, pozostał ostatni odpowiedzialny wykonawca od Renesansu i jego obrazy pozostają wyłącznie cenionych na całym zachodnim świecie. W tym artykule omówiono karierze tego wielkiego artysty i podkreśla niektóre z najlepszych obrazów Rafaela.

Rafael poszedł od michała Anioła w historii sztuki i wyszedł przeciwko wykorzystaniu najnowszych nowe pomysły, preferując bardziej spokojny styl, który wyposażyliśmy go z tym, co było wcześniej. Kariera Rafała stała ze względu na techniczne umiejętności, z którymi był w stanie śledzić te tradycyjne wyobrażenia.

Włoska sztuka już dawno coś wielką pasją dla wielu na całym świecie, którzy regularnie uczęszczają do kraju, aby zobaczyć niektóre z jego najlepszych prac oryginalnych z pierwszej ręki. Dla Rafaela, aby dostać się do pierwszej piątki lub tak artyści z tego płodności podkreśla jego zasługi jako artysty, a także znaczące dziedzictwo, które jego kariery pozostał w tyle. Dla tych, którzy nie mogą odwiedzić Włochy, zawsze pojawiały się reprodukcje rycin, dostępnych w internecie, które z reguły obejmują całą jego karierę. Obrazy Rafaela nie pasuje do ramki giclee art-druk, z dużymi wersjami lepszego odtworzenia najdrobniejszych szczegółach, że jego oryginalne obrazy olejne zostały w nich. Podczas gdy większość współczesnych zwolenników sztuki wolą da Vinci i michała Anioła, utrzymuje się duże zainteresowanie w obrazach Rafaela.

Rafael przygotowała dużą ilość obrazów religijnych, jak to było w zwyczaju w czasie, ale także stworzył wiele portretów, w tym Elisabetta Gonzaga, papież Juliusz II, Биндо Альтовити i Baltazara Castiglione. Artysta stał wysoko cenione przez krótki okres i szybko otrzymał kilka prestiżowych komisji, w tym tych, które są wymienione tutaj. Wszystkie z Włoch bogatych i sławnych przez ten okres zawsze chcą, aby ich własne obrazy, które są zrobione przez najlepszych artystów tego czasu, i były nieco bardziej znany, niż Rafael urodził się w Urbino, ale stał się silnym wpływem wydarzeń artystycznych, które odbywały się we Florencji.

Można stwierdzić, że obrazy Rafaela w połączeniu wszystko akademickie nauki, które zostały zbudowane w różnych okresach ruchu Renesansu którym rozeszła się po całej 15-go i 16-go wieku. Rafael zawsze zdania są podzielone między tych, którzy przyjęli jego pracę, jak doskonałe technicznie, podczas gdy inni widzieli mało lub nie ma wyobraźni i byli o wiele więcej, zainspirowana osiągnięciami artystów baroku, który nastąpił zaraz po.

Możesz znaleźć obrazy Rafaela w Raphaelpaintings.net.

Istnieje również dalszej dyskusji obrazy Rafaela tutaj.

– autor artykułu