Tall Poppy Albo Poppy Clipper

Tall Poppy Albo Poppy Clipper

Maj 10

Tall Poppy Albo Poppy Clipper

Tall Poppy Albo Poppy Clipper

Tytuł odnosi się do australijskiego ekspresji kulturowej, które opisuje „choroba”, która karmi się na założeniu, że każdy, kto wydaje się reprezentować wysoką zdolność lub podziwu cechy (znane również jako „wysoki maki”) musi zostać zaatakowany, poniżana, a wniesione w dół do wspólny poziom. I „mak Clipper” jest kobieta, która służy comeuppance. W artykule znalazłem poszedł na powiedzieć: „Osoby z TPS, (znany jako«maszynki do strzyżenia mak») uważa, postrzegane korzyści cudzych być obrazą. – nieznośny przypomnieniem własnych niedociągnięć”

Mogłoby się okazać, że nasze siostry w ramionach naprawdę podważy, zamiast świętować, nasze sukcesy w celu uniknięcia patrząc na ich własnym brakiem postępów osobistym i zawodowym? Powiedzmy, że jest to przypadek. Czy ktoś postrzegany dezaprobatę wystarczy wbić cię śledzić i uniemożliwić osiągnięcie wszystkiego, co marzysz?

Tall Poppy Albo Poppy Clipper

Podniosę wyzwanie dla kobiety w swoim rodzaju; stwórzmy inny rodzaj ogrodu. Stwórzmy typ ogrodu, który wie, że pielęgnowanie wzrost innych z kolei żywi nasz własny rozwój. Tall maki, kompaktowe nagietki, smukłe irysy, dzikie stokrotki … mogą one rozwijać.

Jaki byłby dobry pierwszy krok? Rozejrzyj się w swoim osobistym krajobrazu. Czy jest ktoś, że widziałeś walkę do uznania, do osiągnięcia zawodowego lub prywatnego cel? Zadaj sobie pytanie „co jest najmocniejszym, co mogę zrobić, aby pomóc tej osobie?” Z ich sukcesu, kontrolka świeci na was jako potężny przywódca, skuteczną mentora.

Tall Poppy Albo Poppy Clipper

I wtedy? Jak o rezygnacji z tych sytuacji, gdzie byłoby tak łatwe do plotek i potknąć się postęp innej kobiety?

Dali Lama powiedział „być zmianą, którą chcesz zobaczyć w świecie”. Odłożyć nożyce ogrodowe i roz poczęcie pielęgnacji ogrodu ludzkości.

– autor artykułu